Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (2.0.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Other
fi: Muu

en: Site language
fi: Sivuston kieli

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Existing languages
fi: Olemassaolevat kielet

en: Add a new mapping
fi: Lisää uusi kartoitus
