Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Other
de: Weitere

en: Site language
de: Sprache der Website

en: Country code
de: Länderkennung

en: Existing languages
de: Vorhandene Sprachen

en: Add a new mapping
de: Neue Zuordnung hinzufügen
