Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Other
et: Muu

en: Site language
et: Saidi keel

en: Country code
et: Riigikood

en: Existing languages
et: Olemasolevad keeled

en: Add a new mapping
et: Lisa uus vastend
