Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Other
gl: Outro

en: Site language
gl: Idioma do sitio web

en: Country code
gl: Código de país
