Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Other
it: Altro

en: Site language
it: Lingua del sito

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: Existing languages
it: Lingue esistenti

en: Add a new mapping
it: Aggiungere una nuova mappatura
