Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Other
nl: Andere

en: Site language
nl: Site-taal

en: Country code
nl: Landcode

en: Existing languages
nl: Bestaande talen

en: Add a new mapping
nl: Nieuwe verwijzing toevoegen
