Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Other
fr: Autre

en: Site language
fr: Langue du site

en: Country code
fr: Code pays

en: Existing languages
fr: Langues existantes

en: Add a new mapping
fr: Ajouter une nouvelle correspondance
