Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Other
id: Lainnya

en: Site language
id: Bahasa situs

en: Existing languages
id: Bahasa yang sudah ada.

en: Add a new mapping
id: Tambahkan pemetaan baru.
