Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Other
pt: Outro

en: Site language
pt: Idioma do sítio

en: Existing languages
pt: Idiomas existentes
