Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Other
ro: Altele

en: Site language
ro: Limba sitului

en: Country code
ro: Cod țară

en: Existing languages
ro: Limbi existente

en: Add a new mapping
ro: Adaugă o mapare nouă
