Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Other
ca: Altres

en: Site language
ca: Llengua del lloc

en: Existing languages
ca: Llengües existents
