Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Other
lt: Kiti

en: Site language
lt: Svetainės kalba

en: Country code
lt: Šalies kodas
