Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Other
pl: Inne

en: Site language
pl: Język strony

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Existing languages
pl: Dostępne języki

en: Add a new mapping
pl: Dodaj nowe mapowanie
