Smart IP - Language Detection and Negotiation Redirect (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Other
cs: Jiné

en: Site language
cs: Jazyk webu

en: Country code
cs: Kód země

en: Existing languages
cs: Existující jazyky
