Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Login
ca: Entrada

en: Theme
ca: Tema

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: El camí '%path' és invàlid o bé no hi teniu accés.
