Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Theme
gl: Tema

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '%path' non é válida ou vostede non ten permisos para acceder a ela.
