Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Login
sr: Пријављивање

en: Theme
sr: Тема

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Access denied
sr: Приступ одбијен
