Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
vi: Quên mật khẩu?

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Theme
vi: Sắc thái

en: You are not authorized to access this page.
vi: Bạn không có quyền truy cập trang này.

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Request new password
vi: Yêu cầu mật khẩu mới

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: Improves Drupal's login system.
vi: Cải tiến chức năng đăng nhập của Drupal.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
vi: Đường dẫn '%path' không hợp lệ, hoặc bạn không có quyền truy cập vào trang này.
