Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Theme
be: Тэма

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Шлях '%path' або не існуе, або ў вас няма доступа да яго.
