Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
da: Glemt password?

en: Theme
da: Tema

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Request new password
da: Bestil ny adgangskode

en: Login destination
da: Login-destination

en: Default theme
da: Standardtema

en: Improves Drupal's login system.
da: Forbedrer Drupals loginsystem.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '%path' er enten ugyldig eller du har ikke adgang til den.
