Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Theme
fi: Teema

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Polku '%path' on epäkelpo tai sinulla ei ole siihen pääsyoikeuksia.
