Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
fr: Mot de passe oublié ?

en: Login
fr: Identifiant

en: Theme
fr: Thème

en: You are not authorized to access this page.
fr: Vous n'êtes pas autorisé(e) à accéder à cette page.

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Request new password
fr: Demander un nouveau mot de passe

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Improves Drupal's login system.
fr: Améliore le système de connexion de Drupal.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fr: Le chemin '%path' est invalide ou vous n'avez pas le droit d'y accéder.
