Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Login
hr: Prijava

en: Theme
hr: Tema

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '%path' ili nije valjana ili joj nemate pristup.
