Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်
