Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
pt: Esqueceu-se da senha?

en: Login
pt: Entrar

en: Theme
pt: Tema

en: You are not authorized to access this page.
pt: Não está autorizado a aceder a esta página.

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Request new password
pt: Pedir nova senha

en: Default theme
pt: O tema predefinido

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '%path' é inválido ou não tem acesso a ele.
