Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Login
sv: Logga in

en: Theme
sv: Tema

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Improves Drupal's login system.
sv: Förbättrar Drupals inloggningssystem

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "%path" är antingen inte giltig eller så har du inte åtkomst till den.
