Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Label
os: Нысан
