Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Show as expanded
eu: Zabalik erakutsi

en: Parent link
eu: Guraso esteka
