Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Bundle
oc: Paquet

en: Show as expanded
oc: Mostra'l ampliat

en: Parent link
oc: Ligam pare
