Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Label
sk: Označenie

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Show as expanded
sk: Zobraziť ako rozbalené

en: Parent link
sk: Nadradený odkaz

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sk: Maximálna hĺbka odkazu a všetkých jeho pododkazov je pevná. Niektoré odkazy v ponuke nemusia byť dostupné ako nadradené, ak by ich výber prekročil tento limit.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
sk: Váha odkazu medzi všetkými odkazmi z rovnakého menu v rovnakej hĺbke. V menu sú odkazy radené od najmenšej váhy po najväčšiu.
