Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Error
ast: Fallu

en: Other
ast: Otru

en: Not installed
ast: Ensin instalar
