Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Other
ca: Altres

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Not available
ca: No disponible

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: HTML Content
ca: Contingut HTML

en: Education
ca: Educació
