Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Error
km: កំហុស

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
