Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി

en: Error
ml: പ്രശ്നം
