Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Error
am: ስህተት
