Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়
