Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད
