Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Error
cs: Chyba

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Other
cs: Jiné

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: - Select -
cs: - Vyberte -
