Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Error
el: Σφάλμα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Other
el: Άλλο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
