Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Error
eo: Eraro

en: Other
eo: Alia

en: Not installed
eo: Ne instalita
