Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Category
es: Categoría

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Phone
es: Teléfono

en: Address
es: Dirección

en: Other
es: Otro(s)

en: Not installed
es: No instalado

en: E-Mail
es: Correo electrónico

en: Business
es: Negocios

en: Not available
es: No disponible

en: Technology
es: Tecnología

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Incomplete
es: Incompleto

en: HTML Content
es: Contenido HTML

en: Education
es: Educación
