Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Error
et: Viga

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Other
et: Muu

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: - Select -
et: - Vali -

en: HTML Content
et: HTML sisu

en: Education
et: Haridus
