Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Error
eu: Errorea

en: Address
eu: Helbidea

en: Other
eu: Bestea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: HTML Content
eu: HTML edukia
