Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Error
fa: خطا

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Other
fa: ساير

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: HTML Content
fa: محتوای HTML
