Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Error
is: Feilur

en: Other
is: Annað

en: Not installed
is: Ikki lagt inn
