Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Category
hi: वर्ग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Error
hi: त्रुटि

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Other
hi: अन्य

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Not available
hi: अनुपलब्ध

en: - Select -
hi: - चुनें -
