Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Error
hu: Hiba

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Other
hu: Egyéb

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: - Select -
hu: - Választás -

en: HTML Content
hu: HTML tartalom

en: Education
hu: Oktatás

en: Personal
hu: Személyes

en: Healthcare
hu: Egészségügy

en: Title is required.
hu: A cím kötelező.
