Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Error
is: Villa

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: - Select -
is: - Velja -

en: HTML Content
is: HTML innihald
