Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Form ID
it: ID del form

en: Error
it: Errore

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Other
it: Altro

en: Not installed
it: Non installato

en: Not available
it: Non disponibile

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: HTML Content
it: Contenuto HTML
