Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Error
mr: तृटी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता
